Weekjournaal 9 april 2021

9 april 2021

Hierbij ontvangt u het Weekjournaal

Team De Springplank

Streetwise
Met heel veel plezier kijken we terug op een succesvolle verkeersdag, waarin de kinderen en wij opnieuw geïnspireerd werden. In alle groepen is er afgelopen woensdag stilgestaan bij verkeer en veiligheid. Uw kind kan u er vast meer over vertellen. 

Studiemiddag
Afgelopen woensdag 7 april hebben we een teammiddag gehad. Het leren in beweging is ook binnen ons team zichtbaar. Zo volgen verschillende leerkrachten een coördinatoren scholing voor verdieping, verbreding en nieuwe inzichten in ons onderwijs. Zo kijken we met elkaar op het gebied van rekenen, taal en cultuur naar de mogelijkheden die we kunnen bieden in onze school. waarbij we alvast vooruitblikken naar de mogelijkheden in ons nieuwe schoolgebouw. Het was een inspirerende en succesvolle middag. 

Gymlessen
Juf Maaike gaat vanaf komende week weer lesgeven op de maandag en de donderdag. Op maandag 12 april zullen de groepen 3 en 4 nog op het plein gymmen. De groepen 5 t/m 8 gymmen in de gymzaal. Op donderdag 15 april gaat ook groep 4 weer naar de gymzaal. Meer informatie hierover in de groepsberichten. 

Mediawijsheid
Een van de thema's die wij op school behandelen is mediawijsheid. Mediawijsheid is het bewust en actief deelnemen aan de mediasamenleving. Om dit goed te kunnen hebben kinderen vaardigheden nodig. Het begrip netiquette (als samentrekking van internet en etiquette) wordt gebruikt om (ongeschreven) gedragsregels aan te duiden die fatsoenlijk internetgebruik bevorderen. Op school hebben we hier zorgvuldig aandacht voor.  Hierbij is het van belang om goede afspraken te maken met de kinderen. Hierin vinden we de driehoek ouders - kinderen en school belangrijk.  

Woensdag 14 april GGD spreekuur 8.30-9.30 uur
Het inloopspreekuur van de GGD zal ook deze maand online worden gehouden. 
U kunt met tal van vragen (bijvoorbeeld op het gebied van gezondheid, gedrag, opvoeding, omgaan met het gezin/vriendjes, voeding en leefstijl) contact opnemen.

Past dit tijdstip u niet, dan kunt u uiteraard contact opnemen op de volgende werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag tussen 8.30-17.00

Met vriendelijke groet,
Wypkje Stegenga
Jeugdverpleegkundige GGD
Email: wypkje.stegenga@ggd.groningen.nl

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.