Weekjournaal 21 april

21 april 2023

In dit weekjournaal aandacht voor:

  • Een week vol sport en cultuur
  • Bezoek Rijksmuseum 
  • Optreden groep 6,7 en 8
  • Bijna meivakantie
  • 4 mei herdenken
  • Ondersteuningsplanraad (OPR).

We wensen iedereen een heel fijn weekend, 

Team De Springplank 

Een week vol sport
Afgelopen week hebben we genoten van de sportieve activiteiten van de kinderen. Woensdag werden op de sportvelden rond onze school het scholenvoetbaltoernooi gehouden. Enkele groepen van de Springplank zijn door naar de volgende rond. Top gedaan!
Vandaag waren de Koningsspelen, die dit jaar in teken stonden van sport en spel, een ouderwets gezellige sportdag. 

Cultuur
Gisteren werd in ons gebouw drie keer de voorstelling JA! NEE! OLÉ!  opgevoerd door Stichting Krijt. De kinderen van de groepen 1 en 2 hebben samen met kinderen van andere scholen uit Westerkwartier van deze interactieve show genoten.  

Rijksmuseum
De groepen 6, 7 en 8 gaan a.s. maandag naar het Rijksmuseum in Amsterdam. 

Optreden 
De afgelopen weken hebben de leerlingen uit groep 6,7 en 8 zanglessen gekregen van Jantina Holtland. Op dinsdag 25 april gaan zij een klein optreden houden voor de kinderen van De Springplank. Hierbij zijn de ouders van de groepen 6,7 en 8 ook uitgenodigd om aanwezig te zijn.  

Bijna meivakantie
Van donderdag 27 april tot en met zondag 7 mei zijn de kinderen vrij i.v.m. de meivakantie. In de bijlagen hebben we vanuit ons dorp en de omgeving verschillende activiteiten aangereikt. 

4 mei herdenken
Op donderdag 4 mei is de jaarlijkse herdenking. Vanuit onze school zullen enkele leerlingen uit groep 8 meelopen in de stille tocht. U kunt ook aansluiten om mee te lopen in de tocht, we vertrekken om 19.35 vanaf de parkeerplaats bij de Holten. Natuurlijk mag u ook alvast naar het herdenkingsmonument komen en daar aanwezig zijn bij de herdenkingsdienst.  Dit jaar wordt het gedicht bij het monument voorgedragen door Leanne en Lieke uit groep 8. 

Ondersteuningsraad
Het samenwerkingsverband heeft ook een medezeggenschapsraad die heet de ondersteuningsplanraad (OPR). Het samenwerkingsverband is op zoek naar ouders met kinderen op de basisschool die deel willen nemen in deze raad.
In de bijlage vindt u een informatiebrief.

Open podium
Het jaarlijkse feest van de Springplank zal dit jaar worden gehouden op woensdag 21 juni 2023 van 17.00 - 19.00 uur.

ETEN UIT DE NATUUR IN DE MEIVAKANTIE
Het is voorjaar en overal om ons heen wordt het groen. De planten en de bomen laten zich van hun beste kant zien. Veel van dat jonge, frisse groen kun je eten en dat willen we in de meivakantie doen. Kijk gauw naar het persbericht in de bijlage!

Documenten

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.